Kariera

Sprawdź jak może wyglądać Twoja kariera w MDDP. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy więcej

12-06-2014
Ranking

Według ogłoszonych wczoraj wyników VIII Ogólnopolskiego Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego dziennika „Rzeczpospolita”, MDDP zajęła wysokie piąte miejsce zarówno pod względem liczby doradców, jak i przychodów uzyskanych z doradztwa podatkowego w 2013 roku. Monika Marta Dziedzic otrzymała tytuł najlepszego specjalisty w zakresie międzynarodowego prawa podatkowego, a Tomasz Michalik - po raz ósmy - został uznany za najlepszego specjalistę w zakresie VAT.


Wyniki rankingu potwierdzają silną pozycję MDDP w branży doradztwa podatkowego. Wysoka jakość usług świadczonych przez doradców MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy sprawia, że niezmiennie, od samego początku naszej działalności znajdujemy się w czołówce firm z branży.
Cieszy także to, że nasi specjaliści doceniani są nie tylko przez klientów, ale również przez konkurencję, czego potwierdzeniem są właśnie tego typu rankingi, gdzie wybór lidera w danej specjalizacji podatkowej jest dokonywany głosami środowiska.


Podobnie jak w ubiegłych latach Rzeczpospolita przyznała nagrody w dwóch głównych kategoriach: największe firmy według liczby doradców podatkowych oraz wysokości przychodów. W trzeciej części rankingu wybrano najlepszych specjalistów w poszczególnych dziedzinach: VAT, podatek akcyzowy, podatek dochodowy od osób fizycznych, podatek dochodowy od osób prawnych, postępowania podatkowe, międzynarodowe prawo podatkowe, podatek od nieruchomości. Specjaliści w poszczególnych kategoriach zostali wybrani na podstawie rekomendacji firm biorących udział w rankingu. Nie udało się wyłonić najlepszego eksperta w zakresie cen transferowych.


Największe firmy według liczby doradców podatkowych:
1. PwC
2. Deloitte
3. KPMG
4. Ernst&Young
5. MDDP


Największe liczby według przychodów za rok 2013:
1. EY
2. PwC
3. Deloitte
4. KPMG
5. MDDP

 

Szczegółowe wyniki rankingu dostępne w dzisiejszym wydaniu dziennika "Rzeczpospolita" oraz na stronie www.rp.pl

lista aktualności