Kariera

Sprawdź jak może wyglądać Twoja kariera w MDDP. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy więcej

09-09-2015
Ranking

Małgorzata Sobońska, partner kancelarii MDDP Sobońska Olkiewicz i Wspólnicy została wymieniona w rankingu International Tax Review - Tax Controversy Leaders w gronie 10. najlepszych w Polsce ekspertów specjalizujących się w sprawach spornych z zakresu podatków.

 

Ranking ten potwierdza, że Małgorzata Sobońska jest wysokiej klasy specjalistą, łączącym w swojej pracy zawodowej doświadczenie adwokata z wiedzą o podatkach, co jest szczególnie rzadkim zestawem kompetencji na polskim rynku. Małgorzata uczestniczyła w charakterze pełnomocnika w setkach postępowań sądowych przed sądami administracyjnymi, sądami powszechnymi, Sądem Najwyższym, Trybunałem Konstytucyjnym, Krajową Izbą Odwoławczą i Trybunałem Sprawiedliwości Unii Europejskiej w Luksemburgu. Osoby, których nazwiska trafiają do zestawienia poza tym, że otrzymały najwięcej wskazań ze strony klientów i kolegów z branży,  mogą ponadto pochwalić się ich stale pozytywną opinią oraz doskonałymi wynikami w pracy osiągniętymi w ostatnim roku.

Więcej nt. metodologii badania: http://www.internationaltaxreview.com/IssueArticle/3480966/Archive/Introduction.html

Pełne zestawienie ITR's Tax Controversy Leaders 2015: http://www.internationaltaxreview.com/Supplement/94582/Supplements/Tax-Controversy-Leaders-2015-5th-Edition.html

lista aktualności