Kariera

Sprawdź jak może wyglądać Twoja kariera w MDDP. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy więcej

02-09-2016
Konferencja

MDDP współorganizatorem International VAT Expert Academy

 

Po XIX International VAT Group Meeting, który mieliśmy przyjemność organizować w czerwcu w Warszawie, teraz, zważywszy na to, że jesteśmy jednym z współorganizatorów innego ciekawego wydarzenia VATowskiego w Europie, mamy przejemność zaprosić do wzięcia udziału w International VAT Expert Academy, która odbędzie się w dniach 4-6 października w Dusseldorfie.

International VAT Expert Academy jest wydarzeniem, w którym udział wezmą eksperci VAT z całej Europy. To przestrzeń, w jakiej podczas warsztatów i spotkań kuluarowych będzie można podzielić się swoimi doświadczeniami i porozmawiać o praktyce stosowania w poszczególnych państwach członkowskich UE najbardziej gorących zagadnień w obszarze podatku VAT, takich jak rozliczenie transakcji łańcuchowych, odwrócony łańcuch dostaw, zarządzanie nieprawidłowościami w zakresie składania deklaracji VAT, czy kwestii specyficznych rozliczeń VAT w branży motoryzacyjnej, energetyce czy handlu.

Podczas warsztatów prowadzonych w małych grupach, uczestnicy będą mieli okazję analizować swoje indywidualne doświadczenia i wspólnie z innymi szukać najlepszych w danej sytuacji rozwiązań.

Szczegółowy program International VAT Expert Academy, informacje o ekspertach z Europy prowadzących poszczególne warsztaty oraz formularz rejestracyjny poniżej:

 

 

lista aktualności