Kariera

Sprawdź jak może wyglądać Twoja kariera w MDDP. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy więcej

06-07-2017
Wydarzenie

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji International VAT Expert Academy, która w tym roku odbędzie się w dniach 18-20 września w Düsseldorfie.

 

International VAT Expert Academy jest wydarzeniem, w którym udział wezmą eksperci VAT z czołowych firm doradczych z całej Europy. Wśród gospodarzy spotkania są m.in.: KMLZ, LeitnerLeitner, MDDP, GARRIGUES, LOYENS & LOEFF.

International VAT Expert Academy to przestrzeń, w jakiej podczas warsztatów i spotkań kuluarowych będzie można podzielić się swoimi doświadczeniami i porozmawiać o praktyce stosowania w poszczególnych państwach członkowskich UE najbardziej gorących zagadnień w obszarze podatku VAT, takich jak rozliczenie transakcji łańcuchowych, odwrócony łańcuch dostaw, zarządzanie nieprawidłowościami w zakresie składania deklaracji VAT, czy kwestii specyficznych rozliczeń VAT w handlu tradycyjnym i elektronicznym, budownictwie czy logistyce.

Na uczestników czeka 17 merytorycznych warsztatów prowadzonych w małych grupach, podczas których uczestnicy będą mieli okazję analizować swoje indywidualne doświadczenia i wspólnie z innymi szukać najlepszych w danej sytuacji rozwiązań.
 
Wydarzenie przeznaczone jest dla managerów i konsultantów VAT z co najmniej 5-letnim doświadczeniem. Warsztaty prowadzone będą w języku angielskim i skoncentrowane na aspektach międzynarodowych.

Szczegółowy program International VAT Expert Academy, informacje o ekspertach z Europy prowadzących poszczególne warsztaty oraz formularz rejestracyjny znajduje się tutaj.

lista aktualności