Kariera

Sprawdź jak może wyglądać Twoja kariera w MDDP. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy więcej

17-04-2019
Nagrody

Jest nam niezmiernie miło przekazać, że MDDP ponownie zostało nagrodzone w Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego dziennika Rzeczpospolita - w tym roku nagrodzeni zostaliśmy w trzech kategoriach:

  • Prestiżowa wygrana przed sądami w podatku VAT;
  • Transakcja roku 2018 r.
  • Innowacyjne rozwiązanie w 2018 r.

W kategorii "Prestiżowa wygrana przed sądami w podatku VAT w 2018 r." Rzeczpospolita wyróżniła wygraną sprawę przed WSA (I SA/Wr 351/18). Sprawa prowadzona przez Alicję Sarnę, szefa Zespołu Postępowań Podatkowych, dotyczyła należytej staranności, która obejmowała zaskarżenie w sprawach spółki z branży metalurgii i złomu. Przedstawione przez Wojewódzki Sąd Administracyjny tezy były przełomem w podejściu sądów do spraw karuzelowych.

W kategorii „Prestiżowa transakcja roku 2018 r.” Rzeczpospolita nagrodziła doradztwo Zespołu Nieruchomości, prowadzonego przez Justynę Bautę-Szostak, dotyczące finansowania transakcji Grupy Griffin Real Estate.

W kategorii "Innowacyjne rozwiązanie" kapituła nagrodziła produkty z linii MDDP Digital - aplikacje VATcheck, NIPcheck, SAFETYcheck oraz MDRcheck, które służą automatyzacji procesów związanych z obowiązkami podatkowymi i zwiększających bezpieczeństwo podatników związane z wypełnianiem obowiązków podatkowych.

 

Ponadto, nasi eksperci zostali zarekomendowani aż w czterech kategoriach:

 

lista aktualności