Kariera

Sprawdź jak może wyglądać Twoja kariera w MDDP. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy więcej

28-08-2019
O nas

Z radością informujemy, że po raz kolejny w rzędu nasz zespół VAT jest liderem zestawienia Indirect Tax Leaders  przygotowanego przez International Tax Review. Od wielu lat MDDP jest reprezentowane na liście liderów podatków pośrednich najliczniej na polskim rynku, co świadczy o nieustająco wysokiej jakości doradztwa całego naszego zespołu VAT, którego WSZYSTKICH CZTERECH PARTNERÓW – Tomasz Michalik, Janina Fornalik, Elżbieta Serwińska oraz Bartosz Bogdański - zostało wskazanych przez klientów i uczestników rynku jakowiodących doradców w zakresie VAT na polskim rynku.

„Wyróżnienie to jest szczególnie cenne w czasach, gdy system VAT, zarówno w Polsce i na świecie, przechodzi przez okres rewolucyjnych zmian, które niosą wiele niepewności i pytań dla klientów, a od doradców wymagają nowych analiz i interpretacji zagadnień, których praktyka stosowania dopiero się kształtuje. Wynik tego zestawienia daje klientom czytelny sygnał, że w MDDP mogą znaleźć ekspertów, których wiedzy i opiniom niezmiennie mogą ufać – mówi Tomasz Michalik, doradca podatkowy i partner odpowiedzialny za praktykę VAT w MDDP.

 

Informacja o rankingu "Indirect Tax Leaders":

Zestawienie Indirect Tax Leadersopiera się na rekomendacjach przedstawicieli firm doradczych i klientów, którzy wskazują osoby z danej jurysdykcji, których wiedzę i profesjonalizm cenią.

 

Całe zestawienie Indirect Tax Leaders dostępne jest tutaj.

lista aktualności