Kariera

Sprawdź jak może wyglądać Twoja kariera w MDDP. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy więcej

14-10-2019
O nas

Już 21 i 22 października 2019 r w Warszawie odbędą się dwie konferencje organizowane przez Polski Rynek Mieszkaniowy 2019 oraz Biurowce w Polsce 2019. Podczas wydarzenia, w panelu „Pomiędzy szczelnością a brakiem powietrza – nowe regulacje podatkowe”, weźmie udział Justyna Bauta-Szostak.

W odpowiedzi na zastrzeżenia Komisji Europejskiej, od 1 stycznia 2019 r. podatek od nieruchomości komercyjnych objął znacznie szerszą grupę podatników – obecnie muszą płacić go prawie wszyscy właściciele budynków o wartości przekraczającej łącznie 10 mln złotych, czerpiący z nich tzw. dochody pasywne (z najmu lub podobnych umów).

Dodatkowo od 1 stycznia obowiązują nowe przepisy w zakresie podatku u źródła oraz raportowaniu schematów podatkowych. Wielu przedsiębiorców narzeka tu na niejasne przepisy. Czy te zmiany były faktycznie potrzebne? Czy biznes je rozumie? Jaki mogą mieć długofalowy wpływ na nasz rynek biurowy?

Konferencja Biurowce w Polsce, to spotkanie polskiego sektora nieruchomości biurowych. Podczas wydarzenia, eksperci podsumowują aktualną kondycję rynku, analizują sytuacje oraz nastroje wśród inwestorów i funduszy lokujących kapitał w nieruchomościach biurowych, wskazują nowe trendy i technologie.
Konferencja Polski Rynek Mieszkaniowy 2019  poświęcona jest zagadnieniom związanym z rynkiem nieruchomości mieszkaniowych: od najnowszych raportów rynkowych i prognozowanych trendów, przez nowe regulacje prawne, na socjologicznych aspektach mieszkalnictwa kończąc. Jest to największe i najbardziej prestiżowe spotkanie polskiej mieszkaniówki o ugruntowanej pozycji i renomie.

WIĘCEJ informacji na temat konferencji znajduje się na stronie: Polski Rynek Mieszkaniowy oraz Biurowce w Polsce 2019.

lista aktualności