Kariera

Sprawdź jak może wyglądać Twoja kariera w MDDP. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy więcej

24-01-2020
Ważne

28 stycznia 2020 roku w Warszawie odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych „7th Annual Polish & CEE Private Equity Conference”, którego MDDP jest partnerem.


Wydarzenie już po raz siódmy będzie miejscem spotkania ponad 450 uczestników: czołowych ekspertów, przedstawicieli biznesu i inwestorów - funduszy Limited Partnership, General Partnership i Private Equity / Venture Capital w Europie, którzy chcą wykorzystać potencjał rozwijającego się rynku.  

 

Przez cały dzień odbywać się będą tematyczne panele dyskusyjne oraz spotkania biznesowe. O godzinie 11.15 odbędzie się panel „Small and Mid-Cap”, której moderatorem będzie Łukasz Kosonowski, Partner i Szef Zespołu Doradztwa Transakcyjnego w MDDP. W dyskusji udział wezmą: Vasile Tofan, Partner w Horizon Capital, Jan Tauber, Partner Zarządzający Genesis Capital, Brian Wardrop, Partner Zarządzający w ARX oraz Przemysław Głębocki, Partner Zarządzający funduszu Mezzanine Management.

 

Podczas konferencji MDDP będzie reprezentować zespół w składzie: Łukasz Kosonowski, Tomasz Olkiewicz, Łukasz Zabłocki, Agnieszka Wnuk i Piotr Paśko.

 

#WIĘCJ informacji na temat wydarzenia znajduje się na stronie organizatora.

lista aktualności