Kariera

Sprawdź jak może wyglądać Twoja kariera w MDDP. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy więcej

Kariera

Sprawdź jak może wyglądać Twoja kariera w MDDP. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy więcej

Zespół Podatków Dochodowych tworzą specjaliści, których wiedza obejmuje pełen zakres zagadnień związanych z podatkami dochodowymi. Nasze doradztwo dotyczy m.in. kwalifikacji wydatków jako kosztów uzyskania przychodów, zagadnień związanych z amortyzacją, zmian struktury finansowania, rozliczania przychodów i kosztów w czasie oraz określania warunków, w których transakcje leasingowe są efektywne podatkowo.

Doradztwo związane ze specjalnymi strefami ekonomicznymi. Dużą grupę naszych Klientów stanowią firmy działające w specjalnych strefach ekonomicznych. Doradzamy im, jak efektywnie korzystać z przywilejów w danej strefie. Praktyczna wiedza w tym zakresie pozwala nam proponować konkretne rozwiązania, które bezpośrednio przekładają się na zysk naszych Klientów.

Szkolenia i warsztaty podatkowe. Częste zmiany przepisów polskich i międzynarodowych wymagają ciągłej aktualizacji wiedzy z zakresu podatków. Dlatego oferujemy Państwu specjalistyczne szkolenia oraz warsztaty podatkowe. Ich program układany jest indywidualnie, tak aby jak najlepiej dopasować go do potrzeb Państwa firmy.