Kariera

Sprawdź jak może wyglądać Twoja kariera w MDDP. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy więcej

Kariera

Sprawdź jak może wyglądać Twoja kariera w MDDP. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy więcej

21-06-2011
Mocna pozycja MDDP na rynku doradztwa podatkowego wg rankingu dziennika „Rzeczpospolita"

W opublikowanym dziś rankingu firm doradztwa podatkowego dziennika „Rzeczpospolita", MDDP powtórzyła zeszłoroczny wynik zajmując wysokie piąte miejsce w kategorii Największa Firma zarówno pod względem liczby zatrudnionych doradców podatkowych jak i przychodów uzyskanych w 2010 roku. Tomasz Michalik już po raz piąty  z rzędu otrzymał tytuł najlepszego doradcy w dziedzinie podatku VAT.

„Wyniki rankingu pokazują, że MDDP, niezmiennie od kilku lat, należy do ścisłego grona najlepszych firm doradztwa podatkowego w Polsce. To już drugi w tym roku ranking branżowy, który potwierdza mocną pozycję  firmy"- powiedział Tomasz Michalik, partner w MDDP.

W tegorocznej, piątej, edycji rankingu wzięły udział 62 firmy. Oprócz dwóch głównych kategorii dla firm, przyznano także wyróżnienia indywidualne dla najlepszych specjalistów w pięciu dziedzinach: VAT, akcyza, podatek od osób fizycznych, postępowania podatkowe oraz  międzynarodowe prawo podatkowe. Po raz pierwszy natomiast nie udało się wyłonić lidera w dziedzinie podatku dochodowego od osób prawnych.  Na wyniki w kategoriach indywidualnych wpływ miały przede wszystkim opinie firm biorących udział w rankingu. Na ich podstawie przygotowana została lista rekomendacji najlepszych specjalistów w poszczególnych dziedzinach prawa podatkowego.

Szczegółowe informacje na temat rankingu dostępne w dzisiejszym wydaniu gazety oraz na stronie www.rp.pl.
 
Kontakt:
Agnieszka Kapuśniak

PR/marketing
Tel: 509 157 043

lista aktualności