Kariera

Sprawdź jak może wyglądać Twoja kariera w MDDP. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy więcej

Kariera

Sprawdź jak może wyglądać Twoja kariera w MDDP. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy więcej

01-10-2008
Stolica Dolnego Śląska siedzibą pierwszego regionalnego biura MDDP

Spółka MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy otworzyła swoje pierwsze lokalne biuro, a tym samym rozpoczęła działalność na wrocławskim rynku usług doradczych.

„Przez cztery lata  obecności na polskim rynku rozwijaliśmy firmę, stale obserwując zachodzące na nim zmiany. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, sukcesywnie poszerzaliśmy zakres oferowanych usług,  wkraczając w coraz to nowe obszary. Teraz przyszedł również czas na bezpośrednie dotarcie do przedsiębiorców działających na lokalnych rynkach. Jesteśmy przekonani, że dzięki nowej siedzibie będziemy w stanie lepiej obsługiwać Klientów z zachodniej części Polski, zyskując tym samym wiedzę o realiach funkcjonowania tamtejszych przedsiębiorstw”– powiedział Tomasz Michalik, partner w MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy.

Wrocławskie biuro MDDP ma w swojej ofercie kompleksowe doradztwo podatkowe, w tym także doradztwo dla pracodawców oraz pomoc w zakresie postępowania podatkowego i sądowo-administracyjnego. Świadczymy również pełen zakres usług na rzecz przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą w specjalnych strefach ekonomicznych oraz tych, którzy dopiero zamierzają rozpocząć działalność w strefie.
Biurem wrocławskim kieruje Piotr Głuszek, który przed podjęciem współpracy z MDDP, w latach 1997 - 2008 pracował w międzynarodowych firmach doradczych zajmujących się doradztwem podatkowym i audytem. Piotr Głuszek jest doradcą podatkowym, ekspertem w dziedzinie restrukturyzacji przedsiębiorstw; doradzał w tym zakresie wielu międzynarodowym grupom kapitałowym, jak również wspomagał firmy funkcjonujące w Specjalnych Strefach Ekonomicznych. Był także odpowiedzialny za rozwój współpracy z firmami z Dalekiego Wschodu na rynku Dolnego Śląska, wspierając inwestorów japońskich oraz koreańskich w realizacji inwestycji w regionie.

Dolny Śląsk to od lat jeden z najatrakcyjniejszych dla inwestorów regionów Polski. Swoje inwestycje zrealizowały tu takie koncerny jak: Volvo, Toyota, Siemens, Capgemini, Hewlett-Packard, Whirlpool, czy Electrolux. Z punktu widzenia wielkości inwestycji, Wrocław plasuje się na 2. miejscu w Polsce, bezpośrednio po Warszawie. W ostatnim okresie powstało tu ponad 120 tys. nowych miejsc pracy, co jest fenomenem na skalę całego kraju.

lista aktualności