Kariera

Sprawdź jak może wyglądać Twoja kariera w MDDP. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy więcej

Kariera

Sprawdź jak może wyglądać Twoja kariera w MDDP. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy więcej

09-05-2008
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy wśród najwyżej ocenionych tegorocznego rankingu Chambers Europe

Warszawa, 9 maja 2008 r. - Kancelaria Chambers and Partners po raz kolejny opublikowała prestiżowy ranking najlepszych kancelarii prawnych w Europie – Chambers Europe 2008. W kategorii firm prawniczych zajmujących się doradztwem podatkowym na rynku polskim, spółka MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy została wskazana jako jedna z najlepszych, obok kancelarii Baker & McKenzie, Dewey & LeBoeuf oraz White & Case.

W tegorocznym rankingu wyróżniony został również partner i założyciel MDDP, specjalista z zakresu podatku VAT, Tomasz Michalik, który został uznany za najlepszego polskiego prawnika specjalizującego się w doradztwie podatkowym. Poza Tomaszem Michalikiem w grupie najlepszych doradców podatkowych znaleźli się również Janusz Fiszer z kancelarii White & Case, Tomasz Kacymirow z Dewey & LeBoeuf oraz Dorota Szubielska z Chadbourne& Parke.

Ranking Chambers Europe tworzony jest każdego roku przez specjalistów z prestiżowej kancelarii Chambers and Partners. Jego wyniki opierają się na profesjonalnym i szczegółowym badaniu firm, a także wywiadach przeprowadzonych z klientami. Pod uwagę bierze się takie kryteria jak stopień opanowania danego zagadnienia przez pracowników kancelarii, jakość świadczonych usług, obowiązkowość czy terminowość. Firmy działające na poszczególnych analizowanych rynkach oraz oceniani specjaliści dzieleni są na grupy, z których w pierwszej znajdują się wiodące firmy oraz wiodący specjaliści. Ranking jest jedną z najważniejszych publikacji na rynku prawa, która trafia do blisko 30 000 najważniejszych klientów europejskich kancelarii prawnych.

Firmy wiodące w Polsce:

1. Baker & McKenzie
    Dewey & LeBoeuf
    MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy
    White & Case

2. Chadbourne& Parke
    Linklaters
    Lovells H Seisler sp.k
    Weil Gotshal & Manges

3. Gide Loyrette Nouel
    Grynhoff Wozny Malinski
    Salans
    Wardynski and Partners

4. Clifford Chance
    Nörr Stiefenhofer Lutz
    Soltysinski Kawecki & Ślężak Legal Advisors

lista aktualności