Kariera

Sprawdź jak może wyglądać Twoja kariera w MDDP. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy więcej

16-02-2012

VAT 2012

To już ósme wydanie komentarza do ustawy o VAT przygotowane przez Tomasza Michalika. Publikacja zawiera wyczerpującą analizę przepisów ustawy o podatku VAT w odniesieniu do regulacji unijnych, przede wszystkim zasadniczo znowelizowanej Dyrektywy 112.
05-09-2011

Aporty do spółek kapitałowych i osobowych. Kluczowe zagadnienia podatkowe, zarys aspektów prawnych

Książka autorstwa Magdaleny Zamoyskiej eksperta MDDP, przedstawia najistotniejsze zagadnienia z zakresu opodatkowania aportów w podatkach dochodowych, VAT i podatku od czynności cywilnoprawnych.
01-07-2011

Faktury elektroniczne. Praktyczny instruktaż wdrożenia. Wzorcowa procedura autentyczności i integralności

Książka autorstwa Michała Spychalskiego eksperta MDDP, zawiera szczegółowy opis nowych zasad stosowania e – faktur, w tym m. in. zasad ich przesyłania i przechowywania, prezentacje metod zapewniania autentyczności pochodzenia oraz integralności treści.
01-06-2011

Nieruchomości. Sprzedaż, najem, dzierżawa 2011. Skutki w PIT, CIT i VAT. Wydanie 3

To już trzecie wznowienie książki przygotowanej przez ekspertów MDDP – Justynę Bauta – Szostak oraz Bartosza Bogdańskiego. Książka zaktualizowana do stanu prawnego na 2011 rok.
05-11-2010

Nieruchomości. Sprzedaż, najem, dzierżawa 2010. Skutki w PIT, CIT i VAT. Wydanie 2

W sprzedaży jest już dostępne wznowione wydanie książki autorstwa Justyny Bauta – Szostak oraz Bartosza Bogdańskiego. W publikacji zostały kompleksowo omówione zagadnienia dotyczące opodatkowania nieruchomości.
1 | 2  Następny »