Kariera

Sprawdź jak może wyglądać Twoja kariera w MDDP. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy więcej

07-09-2012
Eksperci MDDP prelegentami VIII edycji konferencji „Rynek usług pocztowych w Polsce”

Konferencja jest znaczącym wydarzeniem dla sektora usług pocztowych, kurierskich, kolporterskich i dystrybucyjnych w Polsce i aspiruje do miana największej konferencji pocztowej w Europie Środkowej. W ubiegłorocznej VII edycji konferencji wzięło udział 96 uczestników (w tym 22 Prezes, Wiceprezesów i Członków Zarządów) reprezentujących 44 przedsiębiorstwa z sektora pocztowego, kurierskiego, dystrybucyjnego, kolporterskiego, informatycznego, technologicznego i doradczego z Polski, Austrii, Niemiec, Holandii, Finlandii i Francji. Od 2006 roku honorowy patronat nad konferencją sprawuje Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej.
Wystąpienia otwierające konferencję wygłoszą Ministrowie odpowiedzialni za sektor łączności. Wśród prelegentów spotkania będą także eksperci MDDP. Janina Fornalik doradca podatkowy, starszy menedżer w MDDP Doradztwo Podatkowe oraz Bożena Marciniak radca prawny w Kancelarii MDDP Sobońska Olkiewicz i Wspólnicy omówią problematykę opodatkowania świadczenia usług pocztowych, w tym sporny problem podatku VAT, w świetle regulacji polskich i europejskich. Zapraszamy do udziału w spotkaniu.


Termin: 12 września 2012 roku, godzina 9.45 - 17.15
Miejsce: Hotel Sofitel Victoria w Warszawie (ul.Królewska 11)


Szczegółowe informacje na temat spotkania dostępne na stronie internetowej: http://www.adventure.pl/rynek_pocztowy_2012_wstep.php
 

lista aktualności