Kariera

Sprawdź jak może wyglądać Twoja kariera w MDDP. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy więcej

22-06-2010
MDDP doceniona przez Dziennik Rzeczpospolita

W opublikowanym dziś rankingu firm doradztwa podatkowego dziennika „Rzeczpospolita” MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy zajęła wysokie piąte miejsce jako największa polska firma doradztwa podatkowego. Tomasz Michalik ponownie został uznany najlepszym doradcą w kategorii Podatek VAT.

MDDP to piąta co do wielkości firma doradztwa podatkowego w Polsce zarówno pod względem liczby doradców jak i osiąganych przychodów. W obu kategoriach MDDP ustąpiło miejsca jedynie międzynarodowym korporacjom zaliczanym do grona tzw. Wielkiej Czwórki – Deloitte, Ernst&Young, KPMG oraz Pricewaterhouse Coopers.

W rekomendacjach indywidualnych rankingu po raz kolejny liderem w dziedzinie podatku VAT  został partner i współzałożyciel spółki Tomasz Michalik.

Ranking „Rzeczpospolitej” ogłoszony został już po raz czwarty. W tegorocznej edycji wzięło udział 66 firm. Szczegółowe informacje o wynikach rankingu znajdują się w dzisiejszej „Rzeczpospolitej” oraz na stronie www.rp.pl.
 
Kontakt do biura prasowego MDDP:
 
Agnieszka Kapuśniak

tel. (48) (22) 322 68 88
fax. (48)(22) 322 68 89
mob. (48) 509 157 043
 
MDDP jest jedną z największych polskich firm świadczących kompleksowe usługi doradcze w zakresie podatków, business consultingu, outsourcingu, doradztwa finansowo-księgowego, audytu oraz profesjonalnych szkoleń i konferencji. MDDP łączy międzynarodowe doświadczenie i najwyższe standardy w obsłudze klienta z dogłębną znajomością ustawodawstwa i realiów polskiego rynku gospodarczego.  Wśród klientów MDDP są zarówno czołowe koncerny międzynarodowe jak i największe polskie spółki.

lista aktualności