Kariera

Sprawdź jak może wyglądać Twoja kariera w MDDP. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy więcej

09-10-2017
Praktykant w Zespole Cen Transferowych

MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy to największa niezależna polska firma doradztwa podatkowego z zespołem ponad 70 ekspertów: doradców podatkowych, radców prawnych i adwokatów. Łączymy międzynarodowe doświadczenie i najwyższe standardy z praktyczną wiedzą w zakresie polskich podatków i polskiej rzeczywistości gospodarczej. Dajemy szansę rozwoju pod okiem wybitnych ekspertów w zakresie podatków VAT, CIT, PIT, międzynarodowego prawa podatkowego, cen transferowych, akcyzy, cła, podatku od nieruchomości oraz postępowań podatkowych. Z usług MDDP korzysta 5 spośród pierwszych 10 firm z listy Fortune Global 500, Polityka 500 i Rzeczpospolita 500. Nasi eksperci są autorami komentarzy do regulacji podatkowych, ekspertami sejmowymi i ekspertami Komisji Europejskiej, wykładowcami na wiodących uczelniach i konferencjach podatkowych. MDDP jest uznawana za wiodącą firmę doradztwa podatkowego przez International Tax Review, Practical Law Company, Legal 500, Chambers and Partners i Lawyer Monthly. W dotychczasowych rankingach doradców podatkowych publikowanych przez Rzeczpospolitą, Dziennik Gazetę Prawną oraz Forbes, MDDP zajmuje czołowe miejsce w kategorii największych firm, a partnerzy MDDP są wymieniani w gronie najlepszych doradców w swoich specjalizacjach.

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • przygotowywanie projektów dokumentacji cen transferowych,
  • przygotowywanie analiz benchmarkingowych,
  • przygotowywanie projektów korespondencji elektronicznej z klientam
  • bieżące wsparcie członków zespołu przy innych realizowanych projektach z zakresu cen transferowych.

Nasze wymagania:

  • student 4-5 roku kierunków ekonomicznych,
  • bardzo dobra znajomości MS Office: Excela, Word, PowerPoint,
  • bardzo dobra znajomość angielskiego,
  • chęć do pozyskiwania wiedzy w zakresie cen transferowych i analiz ekonomicznych,
  • zainteresowanie działalnością międzynarodowych grup kapitałowych,
  • umiejętności w zakresie pracy w zespole projektowym i przy kilku projektach równocześnie,
  • umiejętności analityczne,
  • umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • umiejętność pracy w zespole i budowania pozytywnych relacji,
  • bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie.

Oferujemy:

  • pracę w zespole o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz udział w realizacji dużych projektów dla największych polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw,
  • atrakcyjną lokalizację w samym centrum Warszawy.

Osoby zainteresowane aplikacją na to stanowisko prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego:

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Poznaj nas bliżej:

Do przesłanej aplikacji należy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

lista aktualności