Kariera

Sprawdź jak może wyglądać Twoja kariera w MDDP. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy więcej

06-09-2018
Praktykant w Zespole VAT

MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy to największa niezależna polska firma doradztwa podatkowego z zespołem ponad 80 ekspertów: doradców podatkowych, radców prawnych i adwokatów. Łączymy międzynarodowe doświadczenie i najwyższe standardy z praktyczną wiedzą w zakresie polskich podatków i polskiej rzeczywistości gospodarczej. Dajemy szansę rozwoju pod okiem wybitnych ekspertów w zakresie podatków VAT, CIT, PIT, międzynarodowego prawa podatkowego, cen transferowych, akcyzy, cła, podatku od nieruchomości oraz postępowań podatkowych. Z usług MDDP korzysta 5 spośród pierwszych 10 firm z listy Fortune Global 500, Polityka 500 i Rzeczpospolita 500. Nasi eksperci są autorami komentarzy do regulacji podatkowych, ekspertami sejmowymi i ekspertami Komisji Europejskiej, wykładowcami na wiodących uczelniach i konferencjach podatkowych. MDDP jest uznawana za wiodącą firmę doradztwa podatkowego przez International Tax Review, Practical Law Company, Legal 500, Chambers and Partners i Lawyer Monthly. W dotychczasowych rankingach doradców podatkowych publikowanych przez Rzeczpospolitą, Dziennik Gazetę Prawną oraz Forbes, MDDP zajmuje czołowe miejsce w kategorii największych firm, a partnerzy MDDP są wymieniani w gronie najlepszych doradców w swoich specjalizacjach.

Do naszego zespołu poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • Wsparcie zespołu projektowego w bieżących zadaniach.

Nasze wymagania:

  • Student 4-5 roku lub absolwent studiów kierunkowych (prawo, finanse, ekonomia),
  • Zainteresowanie prawem podatkowym (w szczególności podatkiem VAT),
  • Dyspozycyjność min. 30 h tygodniowo,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point),
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Zdolności analityczne i komunikacyjne,
  • Umiejętność pracy w zespole i budowania pozytywnych relacji,
  • Dobra organizacja pracy oraz zaangażowanie.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o wysokiej pozycji rynkowej, od lat zajmującej w rankingach firm doradztwa podatkowego pierwsze miejsce po tzw. wielkiej czwórce,
  • Wiele atrakcyjnych projektów oraz możliwość pracy z ekspertami,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Możliwości rozwoju zawodowego,
  • Miłą atmosferę pracy – możliwość uczestniczenia w drużynie biegowej, imprezach integracyjnych,
  • Bardzo atrakcyjną lokalizację biura w centrum Warszawy.

Osoby zainteresowane aplikacją na to stanowisko prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego:

Poznaj nas bliżej:

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

W procesie rekrutacji postępujemy zgodnie z przepisami prawa, dlatego prosimy o przekazywanie danych w zakresie określonym w art. 22.1, par. 1. Kodeksu Pracy. Jeśli chcieliby Państwo podać nam dodatkowe informacje na swój temat, bardzo prosimy o zamieszczenie w swoim zgłoszeniu dodatkowej wyraźnej zgody, zgodnie z poniższym wzorem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka doradztwa podatkowego Sp. z o.o., a także podmioty z grupy: MDDP sp. z o.o. Finanse i Księgowość sp. k.; MDDP Olkiewicz i Wspólnicy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych sp. k.; MDDP Sp. z o.o. Akademia Biznesu sp. k.; MDDP Sp. z o.o.”

lista aktualności