Kariera

Sprawdź jak może wyglądać Twoja kariera w MDDP. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy więcej

28-05-2008
Nagrody European Tax Awards 2008 rozdane

Londyn, 22 maja 2008 r. - branżowy miesięcznik International Tax Review ogłosił rozstrzygnięcie międzynarodowego konkursu European Tax Awards 2008. MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy została uznana Najlepszą Firmą Doradczą w zakresie Cen Transferowych w Polsce oraz otrzymała nominację do nagrody dla Najlepszej Spółki Doradztwa Podatkowego w Polsce.

Doradcy MDDP już po raz drugi zostali uznani przez ITR za  najlepszych ekspertów w zakresie cen transferowych w Polsce (poprzedni sukces w 2006 r.). Wyprzedzając konkurencję złożoną głównie z firm Wielkiej Czwórki, zespół MDDP potwierdził swoją pozycję lidera na rynku usług doradczych w dziedzinie cen transferowych.

Brytyjski magazyn podatkowy International Tax Review już po raz czwarty przyznał prestiżowe nagrody European Tax Awards. Ranking powstał w oparciu o wyniki ankiet i wywiadów dotyczących poziomu usług doradztwa podatkowego. Respondenci, wśród których znaleźli się doradcy podatkowi, dyrektorzy finansowi oraz członkowie zarządów firm, oceniali jakość usług świadczonych zarówno przez międzynarodowe jak i lokalne firmy doradcze.

Zespół Cen Transferowych MDDP współpracuje z polskimi i zagranicznymi klientami przy projektowaniu i wprowadzaniu efektywnej polityki cen transferowych, uwzględniającej nie tylko regulacje prawne, ale również biznesowe cele przedsiębiorstw. Eksperci MDDP pracują przy planowaniu i wdrażaniu strategicznych rozwiązań przy największych na polskim rynku transakcjach. Korzystając z rozbudowanej światowej sieci kooperujących firm doradczych, MDDP świadczy najwyższej jakości usługi dla międzynarodowych korporacji. Do grona klientów MDDP należy pięć spośród pierwszych dziesięciu firm z listy Fortune Global 500.

MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy to niezależna spółka doradztwa podatkowego łącząca międzynarodowe doświadczenie w obsłudze klienta z wysoce specjalistyczną wiedzą dotyczącą polskich podatków i polskiej rzeczywistości gospodarczej. Firmę tworzy ponad 60 ekspertów w zakresie podatku VAT, ceł i akcyzy, podatków dochodowych, cen transferowych, podatków międzynarodowych oraz postępowań podatkowych i sądowych. MDDP obsługuje zarówno czołowe koncerny międzynarodowe, jak i największe polskie spółki.

Więcej informacji udzielają:

Arkadiusz Żurawicki
e-mail:     

Agnieszka Kapuśniak
e-mail:

Źródło: International Tax Review. Dane mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią samodzielnej oceny firmy.

lista aktualności