Kariera

Sprawdź jak może wyglądać Twoja kariera w MDDP. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy więcej

Kariera

Sprawdź jak może wyglądać Twoja kariera w MDDP. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy więcej

Poleć serwis Drukuj MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy

MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy to stale rozwijający się zespół ponad 70 ekspertów w zakresie podatku VAT, ceł i akcyzy, podatków dochodowych, cen transferowych, podatków międzynarodowych, podatków lokalnych oraz postępowań podatkowych i sądowych. Oferujemy naszym Klientom rozwiązania podatkowe, które sprawdzają się w praktyce i pomagają efektywniej prowadzić biznes. Gwarantujemy, że współpraca z MDDP to rzetelne rekomendacje a nie wyłącznie analizy.

Doświadczenie i wiedza ekspertów MDDP obejmujące wszystkie dziedziny prawa podatkowego, przekładają się na kompleksową obsługę niezależnie od skomplikowania i skali problemu. Dla wygody Klientów, nad powierzonymi sprawami czuwa dedykowany opiekun oraz grupa indywidualnie dobranych specjalistów.

Dbamy również o to, aby nasi Klienci otrzymywali aktualne informacje o korzyściach lub zagrożeniach wynikających ze zmieniających się przepisów. Jakość oferowanych przez MDDP usług jest doceniana zarówno przez Klientów, jak i przez branżę, co potwierdzają kolejne rankingi głównych polskich dzienników oraz międzynarodowych magazynów branżowych.