Kariera

Sprawdź jak może wyglądać Twoja kariera w MDDP. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy więcej

MDDP Finance & Accounting Solutions zajmuje się szerokim doradztwem w zakresie rachunkowości, sporządzenia sprawozdań finansowych, optymalizacji procesów księgowych zarówno spółek jak i grup kapitałowych. W oparciu o know-how pracowników pomagamy w rozwiązywaniu skomplikowanych problemów księgowych.

Wszyscy członkowie zespołu posiadają kilkuletnie doświadczenie w pracy w audycie w firmach międzynarodowych. Dzięki temu, oprócz doskonałej znajomości przepisów prawnych, posiadamy też dużą wiedzę na temat oczekiwań audytorów, które spełniamy zarówno pod względem prezentacji sprawozdań, jak również wymaganych przez audytorów standardów dokumentacji. Doskonała znajomość MSSF oraz przepisów UoR, potwierdzona kwalifikacjami ACCA i KIBR, gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług.

Spełniając oczekiwania Klientów stosujemy indywidualne i elastyczne podejście do każdego projektu – nie opieramy się na standardowych rozwiązaniach i dla każdego z naszych Klientów staramy się wypracować rozwiązanie, które w optymalny sposób spełni jego oczekiwania. Nasza praca jest w jak najszerszym zakresie dostosowana do specyfiki branży, w której działają nasi Klienci. Efekt synergii, wynikający z połączenia dużej wiedzy naszego zespołu (ACCA, KIBR) z doświadczeniem zdobywanym w międzynarodowych firmach doradczych oraz bieżącą współpracą z pozostałymi usługami MDDP (Podatki, Consulting), gwarantuje kompleksową obsługę naszych Klientów na najwyższym poziomie.