Referencje

  • „Czerpiąc z wiedzy i doświadczenia Adama oraz innych prowadzących Program przeszliśmy przez najtrudniejszy, wczesny etap rozwoju firmy."

    Marek Dziubański
    Medicalgorithmics S.A.
  • "Jednym z ważnych punktów w rozwoju Spółki był grant, uzyskamy przez Apeiron jako laureata programu Innowator.Współpracy z Adamem, między innymi, zawdzięczamy dzisiejszą dobrą pozycję."

    Michał Bieniek
    Apeiron Synthesis Sp. z o.o.
27-10-2015

Adam Kostrzewa wśród prelegentów międzynarodowej konferencji „Innowacyjna Europa”

Adam Kostrzewa w Gdańsku o budowaniu mostów między światem nauki a biznesu.
28-07-2015

Adam Kostrzewa w Zespole Kwalifikacyjnym programu LIDER

Adam Kostrzewa, partner w MDDP Nauka i Innowacje ponownie znalazł się w gronie ekspertów oceniających projekty w szóstej już edycji Programu LIDER organizowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.
07-01-2015

Adam Kostrzewa uczestnikiem seminarium "Instrumenty fiskalne wspierania działalności badawczo - rozwojowej w...

Adam Kostrzewa, partner MDDP Nauka i Innowacje uczestnikiem seminarium „Instrumenty fiskalne wspierania działalności badawczo – rozwojowej w Polsce”.
28-11-2014

Zapraszamy do udziału w warsztatach „Zarządzanie innowacyjnym biznesem”

W celu pogłębienia wiedzy i doskonalenia umiejętności zarządzania nowoczesnym przedsiębiorstwem i przygotowania pracowników firmy do skuteczniejszego sprawowania swoich funkcji, proponujemy szkolenie w formie warsztatu strategicznego.
31-07-2014

Adam Kostrzewa, partner w MDDP Nauka i Innowacje uczestnikiem Zespołu Kwalifikacyjnego w V konkursie Programu...

Niemiernie cieszy nas fakt, że do grona specjalistów oceniających projekty w V konkursie w ramach Programu LIDER został zaproszony Adam Kostrzewa.