Kariera

Sprawdź jak może wyglądać Twoja kariera w MDDP. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy więcej

 MDDP to wiodąca na rynku polska firma świadcząca kompleksowe usługi doradcze w zakresie podatków, prawa, business consultingu, finansów, outsourcingu księgowości i naliczania wynagrodzeń, corporate finance oraz profesjonalnych szkoleń i konferencji.

Od 2004 roku stale powiększamy zespół doradców z doświadczeniem zdobytym zarówno w uznanych firmach doradczych jak i największych przedsiębiorstwach na polskim rynku. Wśród naszych Klientów są czołowe koncerny międzynarodowe oraz największe polskie spółki ze wszystkich sektorów gospodarki.

Traktujemy zaufanie jako podstawę udanej współpracy. Dla każdego Klienta starannie dobieramy zespół doradców reprezentujących wiele różnych dziedzin a ścisła współpraca pozwala nam na zrozumienie specyfiki ich organizacji. Wspieramy naszych Klientów w podejmowaniu najistotniejszych decyzji biznesowych. Łączymy międzynarodowe doświadczenie w biznesie ze znajomością przepisów i specyfiką danej branży. Koncentrujemy nasze działania głównie na rynku polskim gwarantując pełne zaangażowanie i indywidualne podejście do współpracy.

Wieloletnie doświadczenie i szereg zakończonych sukcesem projektów dały nam podstawy do stworzenia efektywnej platformy współpracy z Klientami. Analizując problemy Klientów, wykorzystujemy  dostępną wiedzę i zasoby, by przedstawić rozwiązania atrakcyjne nie tylko na papierze.

 

Współpraca:

 

MDDP współpracuje z austriacką firmą doradczą LeitnerLeitner. LeitnerLeitner to wiodąca firma doradztwa podatkowego i audytu w Europie Środkowej i Wschodniej z 38 partnerami i 200 pracownikami. Posiada dostęp do grupy 650 specjalistów na całym świecie.

 

Jeśli chcesz uzyskać dodatkowe informacje na temat współpracy MDDP i LeinerLeitner skontaktuj się z Tomaszem Michalikem, tomasz.michalik@mddp.pl lub odwiedź stronę internetową www.leitnerleitner.com.