Kariera

Sprawdź jak może wyglądać Twoja kariera w MDDP. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy więcej

Budujemy trwałą alternatywę w wyborze usług doradczych dla międzynarodowych korporacji działających w Polsce i największych polskich firm.

Nasze wartości:


Profesjonalizm wynikający z wieloletniego doświadczenia i szerokiej wiedzy naszych ekspertów w obszarach ich specjalizacji. Pracujemy dla międzynarodowych koncernów i największych polskich firm z różnych sektorów gospodarki. Ciągle podnosimy nasze kwalifikacje zawodowe, dostarczając Klientom usługi najwyższej jakości.

Zaangażowanie jakie otrzymuje Klient polega na bezpośrednim kontakcie ze specjalnie delegowanym do współpracy z nim zespołem specjalistów, który składa się z opiekuna na poziomie partnera oraz koordynatora prac.

Partnerstwo jest wartością, na którą kładziemy nacisk nie tylko we współpracy z Klientem, ale przede wszystkim wewnątrz naszego zespołu. Budujemy długoterminowe relacje zarówno z Klientami jak i we własnym gronie. Atmosfera pracy w MDDP opiera się na wzajemnym zaufaniu i szacunku oraz otwartym wyrażaniu poglądów.

Lojalność to przede wszystkim obowiązująca nas tajemnica zawodowa i dyskrecja w zakresie spraw dotyczących naszych Klientów. Jesteśmy przekonani, że podstawą, na jakiej powinna opierać się nasza współpraca z Klientem, powinno być zaufanie i pewność, że jego sprawy spoczywają w dobrych rękach.

Dlatego:
W oparciu o międzynarodowe doświadczenie oraz znajomość polskich uwarunkowań, w partnerskiej współpracy z naszymi Klientami, oferujemy profesjonalizm, najwyższą jakość i konkretne rozwiązania – atrakcyjne nie tylko na papierze.