Kariera

Sprawdź jak może wyglądać Twoja kariera w MDDP. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy więcej

19-06-2012
VI Ranking Firm Doradztwa Podatkowego "Rzeczpospolitej"

Według ogłoszonych wczoraj wyników VI Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego „Rzeczpospolitej”, MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy zajęła wysokie piąte miejsce w kategorii Największa Firma zarówno pod względem liczby doradców, jak i przychodów uzyskanych z doradztwa podatkowego w 2011 roku. Tomasz Michalik po raz szósty z rzędu został uznany za najlepszego specjalistę w zakresie VAT.


Rynek doradztwa podatkowego intensywnie się rozwija i ewoluuje. Wysoka jakość usług świadczonych przez doradców MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy sprawia, że niezmiennie, od samego początku naszej działalności znajdujemy się w czołówce firm z branży. Warto podkreślić, że pokazuje to, iż pierwotny cel MDDP jakim było stworzenie realnej alternatywy dla firm wielkiej czwórki, został w pełni zrealizowany. Już w pierwszym rankingu "Rzeczpospolitej" zajęliśmy piąte miejsce i pozycję tę przez sześć kolejnych lat utrzymujemy.
Cieszy także to, że nasi specjaliści są doceniani przez konkurencję, czego potwierdzeniem są właśnie tego typu rankingi, gdzie wybór lidera w danej specjalizacji dokonywany jest głosami środowiska - a zatem głosami tych, którzy w najlepszy sposób mogą dokonać takiej oceny.  Fakt, że Tomasz Michalik został po raz szósty wybrany najlepszym doradcą w zakresie podatku VAT, oznacza że specjaliści z MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy są dostrzegani i doceniani na rynku.
Podobnie jak w latach ubiegłych redakcja "Rzeczpospolitej" przyznała nagrody w dwóch głównych kategoriach: największe firmy według liczby doradców podatkowych oraz wysokości przychodów. W trzeciej części rankingu wybrano najlepszych specjalistów w poszczególnych dziedzinach: VAT, podatek akcyzowy, podatek dochodowy od osób fizycznych, międzynarodowe prawo podatkowe, najlepszy dział podatkowy w kancelarii prawniczej.  Specjaliści w poszczególnych kategoriach zostali wybrani na podstawie rekomendacji firm biorących udział w rankingu. Nie udało się wyłonić najlepszego eksperta w zakresie podatku dochodowego od osób prawnych, podatku od nieruchomości, postępowań podatkowych.  


Największe firmy według liczby doradców podatkowych:
1. PwC
2. Deloitte
3. KPMG
4. Ernst&Young
5. MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy

 

Największe liczby według przychodów za rok 2011:
1. PwC
2. Ernst&Young
3. Deloitte
4. KPMG
5. MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy

 

Szczegółowe informacje na temat rankingu dostępne na stronie www.rp.pl
 

lista aktualności