Kariera

Sprawdź jak może wyglądać Twoja kariera w MDDP. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy więcej

10-10-2006
International Tax Review - European Tax Awards 2006

Cenowo najlepsi
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Najlepszym Doradcą ds. Cen Transferowych w Polsce

Prestiżowy branżowy miesięcznik International Tax Review uznał spółkę doradztwa podatkowego MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Najlepszym Doradcą ds. Cen Transferowych

w Polsce w roku 2005. Firma otrzymała także nominację do nagrody dla Najlepszej Spółki Doradztwa Podatkowego w Polsce.
W zakresie cen transferowych przedstawiciele MDDP - Renata Dłuska i Arkadiusz Żurawicki  okazali się wiodącymi ekspertami na polskim rynku. W rywalizacji pokonali przedstawicieli trzech firm tzw. „Wielkiej czwórki” - KPMG, Deloitte&Touche i Ernst&Young oraz kancelarii Baker & McKenzie.
Na ekspertów MDDP jako najlepszych specjalistów w dziedzinie cen transferowych w ankietach wskazywali respondenci, wśród których znaleźli się doradcy podatkowi, dyrektorzy finansowi oraz członkowie zarządów firm. Poprzez wypełnienie kwestionariusza internetowego oceniali jakość usług świadczonych zarówno przez międzynarodowe korporacje jak i lokalne firmy doradcze.
„To zwycięstwo wskazuje, że mimo iż MDDP działa na rynku dopiero dwa lata, to już może śmiało rywalizować z dużymi międzynarodowymi firmami działającymi w Polsce. Nasi eksperci mają swoją markę i cieszą się zaufaniem klientów” – mówi Tomasz Michalik, partner MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy.
Ogromnym sukcesem dla MDDP jest także nominacja do nagrody dla Najlepszej Spółki Doradztwa Podatkowego w Polsce. W tej kategorii MDDP znalazło się w gronie takich firm jak Dewey Ballantine, PricewaterhouseCoopers i Weil Gotshal & Manges. Zwycięzcą tej kategorii okazała się firma Baker & McKenzie.
Plebiscyt International Tax Review powstał w wyniku pierwszej międzynarodowej ankiety dotyczącej doradztwa podatkowego. Na jej podstawie udało się stworzyć ranking pokazujący, która z firm świadczących tego typu usługi cieszy się opinią najlepszej na rynkach lokalnych i w całej Europie.

lista aktualności