Kariera

Sprawdź jak może wyglądać Twoja kariera w MDDP. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy więcej

11-05-2010
Ranking kancelarii prawnych Rzeczpospolitej

Według opublikowanego dzisiaj przez dziennik „Rzeczpospolita” Rankingu Kancelarii Prawnych po raz trzeci z rzędu środowisko prawnicze wskazało MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy jako lidera pośród rekomendowanych firm świadczących usługi w zakresie prawa podatkowego.

We wskazaniach indywidualnych wyróżnienia otrzymało dwoje partnerów - Tomasz Michalik po raz trzeci z rzędu został uznany liderem w kategorii prawo podatkowe, a w gronie rekomendowanych prawników w tej kategorii jest Monika M. Dziedzic.

Wyniki tego rankingu po raz kolejny pokazują, że doświadczenie i profesjonalizm naszych doradców, zostają dostrzeżone i wysoko cenione nie tylko przez Klientów i branżę doradczą, ale również przez środowisko prawnicze. Jest nam tym bardziej miło, że jako jedyna firma doradcza zostajemy wyróżnieni w tej klasyfikacji.

Redakcja „Rzeczpospolitej” już po raz ósmy wyłoniła największe i najlepsze kancelarie prawnicze.  W tegorocznym rankingu wzięło udział 225 kancelarii a wyróżnienia – jak co roku - zostały przyznane w 18 kategoriach. MDDP nie będąc kancelarią prawniczą nie bierze czynnego udziału w rankingu.
 

lista aktualności