Kariera

Sprawdź jak może wyglądać Twoja kariera w MDDP. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy więcej

12-02-2009
III ranking firm i doradców podatkowych Dziennika Gazeta Prawna

Według III Rankingu Firm i Doradców Podatkowych Gazety Prawnej, MDDP Doradztwo Podatkowe zostało wybrane firmą o najlepszej renomie na polskim rynku.

W opublikowanym dziś rankingu dziennika „Gazeta Prawna” MDDP Doradztwo Podatkowe została uznana firmą o najlepszej renomie na polskim rynku doradztwa podatkowego a Tomasz Michalik po raz trzeci został wybrany najlepszym doradcą w zakresie podatku VAT.

- Jesteśmy dumni, że doświadczenie i profesjonalizm naszych doradców, na co dzień doceniane przez Klientów, zostały dostrzeżone również przez branżę. Wyniki tego rankingu doskonale potwierdzają, że po pięciu latach od powstania MDDP należy do czołówki firm doradztwa podatkowego na polskim rynku - powiedział Tomasz Michalik, partner w MDDP.

W ogólnej klasyfikacji już po raz drugi MDDP Doradztwo Podatkowe znalazła się na piątej pozycji wśród czołowych firm działających na polskim rynku zarówno pod względem liczby doradców jak i osiąganych przychodów. W obu wskaźnikach ustąpiła miejsca jedynie międzynarodowym korporacjom zaliczanym do grona tzw. Wielkiej Czwórki. W ogólnej punktacji różnica pomiędzy MDDP a czwartą w kolejności firmą to zaledwie 12 punktów.

Gazeta Prawna już po raz trzeci przygotowała ranking branży doradztwa podatkowego.  Wybierane były najlepsze firmy zajmujące się doradztwem podatkowym oraz specjaliści w poszczególnych zagadnieniach podatkowych.

Najlepszych doradców w poszczególnych dziedzinach (VAT, podatki dochodowe, fuzje i przejęcia, międzynarodowe prawo podatkowe, optymalizacje podatkowe oraz rozprawy przed sądami) wskazują firmy biorące udział w rankingu w ankietach przesłanych przez redakcję Gazety Prawnej.

Natomiast w kategorii firm ranking łączy w swojej metodologii badawczej twarde kryteria liczbowe, takie jak: liczba doradców podatkowych, przychody z doradztwa podatkowego, liczba klientów, liczba wygranych spraw sądowych oraz opinie na temat renomy doradców podatkowych zatrudnionych w firmie oraz samej firmy. Zwycięzcy tej części rankingu byli wybierani w trzech kategoriach – firmy zatrudniające 10 i więcej doradców podatkowych, zatrudniające od 3 do 9 doradców oraz zatrudniające 2 i mniej doradców.

lista aktualności