Kariera

Sprawdź jak może wyglądać Twoja kariera w MDDP. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy więcej

23-06-2009
III ranking firm doradztwa podatkowego Rzeczpospolitej

W opublikowanym dziś rankingu dziennika „Rzeczpospolita” spółka doradztwa podatkowego MDDP zajęła wysokie piąte miejsce, umacniając swoją pozycję wśród czołowych firm doradztwa podatkowego działających na polskim rynku, a Tomasz Michalik ponownie został uznany najlepszym doradcą w kategorii Podatek VAT.
MDDP to piąta co do wielkości firma doradztwa podatkowego w Polsce pod względem liczby doradców a szósta po względem osiąganych przychodów. W obu kategoriach MDDP ustąpiło miejsca jedynie międzynarodowym korporacjom zaliczanym do grona tzw. Wielkiej Czwórki.
W rekomendacjach indywidualnych rankingu po raz kolejny liderem w dziedzinie podatku VAT  został partner i współzałożyciel spółki Tomasz Michalik. Liczbą uzyskanych wskazań Tomasz Michalik zdystansował także liderów w innych kategoriach. Jest to już kolejne potwierdzenie jego mocnej pozycji  jako wybitnego specjalisty w dziedzicznie VAT na rynku usług doradztwa podatkowego.
Ranking „Rzeczpospolitej” ogłoszony został już po raz trzeci. W tegorocznej edycji wzięło udział 58 firm. Szczegółowe informacje o wynikach rankingu znajdują się w dzisiejszej „Rzeczpospolitej” oraz na stronie www.rp.pl .
 

lista aktualności