Kariera

Sprawdź jak może wyglądać Twoja kariera w MDDP. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy więcej

07-07-2009
Ranking Kancelarii Prawniczych FORBES

W ogłoszonym Rankingu Kancelarii Prawniczych organizowanym przez magazyn FORBES, MDDP  powtórzyła ubiegłoroczny sukces! W obu ważnych dla firmy kategoriach została ona uznana za najlepszą.

Wyróżnienia w rankingu Forbesa przyznawane są łącznie w dziewięciu kategoriach (fuzje i przejęcia, bankowość i finanse, nieruchomości, prawo antymonopolowe i konkurencji, prawo pracy, podatki, rynki kapitałowe, prawo autorskie oraz postępowania sądowe)  - zarówno dla kancelarii najlepszych w danej dziedzinie jak i w kategoriach indywidualnych. Ranking powstajew oparciu o ankiety wypełniane zarówno przez kancelarie prawnicze jak i przedsiębiorców. Obowiązuje tylko jedna zasada  - nie wolno głosować ani na swoją firmę ani typować prawników z własnej kancelarii.

Co warte zaznaczenia, pomimo tego, że firma doradcza MDDP nie jest kancelarią i nie bierze aktywnego udziału w konkursie, środowisko prawnicze wskazuje ją jako najlepszych specjalistów w podatkach. Jest to już druga klasyfikacja tego typu (po Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej), gdzie można przekonać się o opinii środowiska prawniczego w kwestii najlepszej firmy podatkowej.
 

lista aktualności