Kariera

Sprawdź jak może wyglądać Twoja kariera w MDDP. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy więcej

17-04-2009
Ranking kancelarii prawnych Rzeczpospolitej

Już po raz drugi z rzędu środowisko prawnicze wybrało MDDP jako rekomendowaną firmę w zakresie prawa podatkowego.

W opublikowanym dziś Rankingu Kancelarii Prawnych dziennika „Rzeczpospolita” MDDP Doradztwo Podatkowe została uznana za „Lidera usług prawniczych w dziedzinie prawo podatkowe” a Tomasz Michalik otrzymał wyróżnienie „Rekomendowany prawnik w dziedzinie prawo podatkowe”. Ranking postrzegany jest przez środowisko prawnicze jako najbardziej prestiżowy w Polsce. Kolejne rankingi potwierdzają, że doświadczenie i profesjonalizm naszych doradców, na co dzień doceniane przez Klientów, zostają dostrzeżone zarówno przez branżę doradczą, jak i przez środowisko prawnicze. Jesteśmy dumni, że jako jedyna firma doradcza zostajemy wyróżnieni w tej klasyfikacji i to drugi rok z rzędu. - powiedział Tomasz Michalik, partner w MDDP.

Rzeczpospolita już po raz siódmy przygotowała ranking wyłaniający największe i najlepsze kancelarie prawnicze.  W tegorocznym rankingu wzięło udział 216 kancelarii a wyróżnienia zostały przyznane w 18 kategoriach. Wart uwagi jest fakt, iż MDDP nie będąc kancelarią prawniczą nie bierze czynnego udziału w rankingu.

Wyniki rankingów doskonale potwierdzają, że po pięciu latach od powstania MDDP należy do czołówki firm doradztwa podatkowego na polskim rynku i jest poważaną firmą zarówno przez środowisko doradców jak i prawników.
 

lista aktualności