Kariera

Sprawdź jak może wyglądać Twoja kariera w MDDP. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy więcej

28-01-2008
II ranking firm i doradców podatkowych Dziennika Gazeta Prawna

Gazeta Prawna opublikowała wyniki II Rankingu Firm i Doradców Podatkowych

Aż trzej partnerzy firmy doradztwa podatkowego MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy zostali wyróżnieni przez Gazetę Prawną w II Rankingu Firm i Doradców Podatkowych:

• Tomasz Michalik  zajął pierwsze miejsce w kategorii „VAT”
• Monika Marta Dziedzic zajęła drugie miejsce w kategorii „Międzynarodowe prawo podatkowego”
• Małgorzata Sobońska zajęła trzecie miejsce w kategorii „Rozprawy przed sądami”

„Wyniki tego rankingu są wielkim sukcesem dla naszej firmy, ponieważ praca aż trzech partnerów spółki, specjalizujących się w bardzo różnych obszarach prawa podatkowego, została zauważona i doceniona przez branżę” - powiedział Tomasz Michalik, partner w MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy.

W poszczególnych podkategoriach wliczanych do ogólnej klasyfikacji, MDDP znalazła się na drugiej pozycji pod względem renomy firmy oraz ilości wygranych spraw sądowych.

Gazeta Prawna już po raz drugi przygotowała ranking branży doradztwa podatkowego.  Zwycięzcy byli wybierani w dwóch dziedzinach – najlepszy doradca w jednej z pięciu kategorii oraz najlepsza firma zajmująca się doradztwem podatkowym.

Najlepszych doradców w poszczególnych dziedzinach (VAT, podatki dochodowe, fuzje i przejęcia, międzynarodowe prawo podatkowe oraz rozprawy przed sądami) wskazują firmy biorące udział w rankingu w ankietach przesłanych przez redakcję Gazety Prawnej.

Natomiast w kategorii firm ranking łączy w swojej metodologii badawczej twarde kryteria liczbowe, takie jak: liczba doradców podatkowych, przychody z doradztwa podatkowego, liczba klientów stałych i tymczasowych, liczba wygranych spraw sądowych oraz opinie na temat renomy doradców podatkowych zatrudnionych w firmie oraz samej firmy. Zwycięzcy tej części rankingu byli wybierani w trzech kategoriach – firmy zatrudniające 10 i więcej doradców podatkowych, zatrudniające od 3 do 9 doradców podatkowych oraz zatrudniające 2 i mniej doradców podatkowych.
 

lista aktualności