Kariera

Sprawdź jak może wyglądać Twoja kariera w MDDP. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy więcej

25-06-2008
Ranking kancelarii prawnych Rzeczpospolitej

MDDP umocniło swoją pozycję wśród czołowych firm doradztwa podatkowego

W opublikowanym dziś rankingu dziennika „Rzeczpospolita” spółka doradztwa podatkowego MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy zajęła wysokie piąte miejsce, umacniając swoją pozycję wśród czołowych firm doradztwa podatkowego działających na polskim rynku, a Tomasz Michalik ponownie został uznany najlepszym doradcą w kategorii Podatek VAT i akcyza.
MDDP to piąta co do wielkości firma doradztwa podatkowego w Polsce zarówno pod względem liczby doradców jak i osiąganych przychodów. W obu kategoriach MDDP ustąpiło miejsca jedynie międzynarodowym korporacjom zaliczanym do grona tzw. Wielkiej Czwórki – Deloitte, Ernst&Young, KPMG oraz Pricewaterhouse Coopers.
W rekomendacjach indywidualnych rankingu po raz kolejny liderem w dziedzinie podatku VAT  został partner i współzałożyciel spółki Tomasz Michalik.
„MDDP to marka obecna na polskim rynku dopiero od czterech lat, ale już uznana i konkurująca z największymi w tej branży. Nasz sukces opiera się przede wszystkim na wiedzy i doświadczeniu ludzi, którzy rozwijają się razem z firmą i pozwalają nam z optymizmem patrzeć w przyszłość. Ranking dziennika „Rzeczpospolita” pokazuje, że należymy do czołówki firm doradztwa podatkowego w Polsce i inne firmy powinny się z nami liczyć.” – powiedział Tomasz Michalik, partner w MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy.
Ranking „Rzeczpospolitej” ogłoszony został już po raz drugi. W tegorocznej edycji wzięło udział 49 firm. Szczegółowe informacje o wynikach rankingu znajdują się w dzisiejszej „Rzeczpospolitej” oraz na stronie www.rp.pl .

lista aktualności