Kariera

Sprawdź jak może wyglądać Twoja kariera w MDDP. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy więcej

09-05-2008
Chambers and Partners

Kolejny ranking – kolejny sukces

MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy wśród najwyżej ocenionych tegorocznego rankingu Chambers Europe.

Kancelaria Chambers and Partners po raz kolejny opublikowała prestiżowy ranking najlepszych kancelarii prawnych w Europie – Chambers Europe 2008. W kategorii firm prawniczych zajmujących się doradztwem podatkowym na rynku polskim, spółka MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy została wskazana jako jedna z najlepszych, obok kancelarii Baker & McKenzie, Dewey & LeBoeuf oraz White & Case.
W tegorocznym rankingu wyróżniony został również partner i założyciel MDDP, specjalista z zakresu podatku VAT, Tomasz Michalik, który został uznany za najlepszego polskiego prawnika specjalizującego się w doradztwie podatkowym. Poza Tomaszem Michalikiem w grupie najlepszych doradców podatkowych znaleźli się również Janusz Fiszer z kancelarii White & Case, Tomasz Kacymirow z Dewey & LeBoeuf oraz Dorota Szubielska z Chadbourne& Parke.
Ranking Chambers Europe tworzony jest każdego roku przez specjalistów z prestiżowej kancelarii Chambers and Partners. Jego wyniki opierają się na profesjonalnym i szczegółowym badaniu firm, a także wywiadach przeprowadzonych z klientami. Pod uwagę bierze się takie kryteria jak stopień opanowania danego zagadnienia przez pracowników kancelarii, jakość świadczonych usług, obowiązkowość czy terminowość. Firmy działające na poszczególnych analizowanych rynkach oraz oceniani specjaliści dzieleni są na grupy, z których w pierwszej znajdują się wiodące firmy oraz wiodący specjaliści. Ranking jest jedną z najważniejszych publikacji na rynku prawa, która trafia do blisko 30 000 najważniejszych klientów europejskich kancelarii prawnych.


Firmy wiodące w Polsce
1 Baker & McKenzie
  Dewey & LeBoeuf
  MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy
  White & Case
2 Chadbourne& Parke
  Linklaters
  Lovells H Seisler sp.k
  Weil Gotshal &Manges
3 Gide Loyrette Nouel
  Grynhoff Wozny Malinski
  Salans
  Wardynski and Partners
4 Clifford Chance
  Nörr Stiefenhofer Lutz
  Soltysinski Kawecki &  Ślężak Legal Advisors


Źródło: Chambers and Partners
Szczegóły rankingu dostępne są na stronach internetowych:
http://www.chambersandpartners.co.uk/europe/resultseditorial.aspx?cid=80&pid=49&solbar=1&grouptype=1#270390

lista aktualności