Kariera

Sprawdź jak może wyglądać Twoja kariera w MDDP. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy więcej

30-01-2007
I ranking firm i doradców podatkowych Dziennika Gazeta Prawna

RANKING DORADCÓW PODATKOWCH GAZETY PRAWNEJ – STYCZEŃ 2007

 

• MDDP MICHALIK DŁUSKA DZIEDZIC I PARTNERZY NR 3 W RANKINGU FIRM DORADZTWA PODATKOWEGO

• TOMASZ MICHALIK NAJLEPSZYM DORADCĄ PODATKOWYM


W najnowszym rankingu „Gazety Prawnej” MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy została sklasyfikowana na trzecim miejscu wśród firm zajmujących się doradztwem podatkowym.
Natomiast Tomasz Michalik został wybrany najlepszym doradcą podatkowym.
Podstawą rankingu indywidualnego były opinie i rekomendacje zarówno doradców podatkowych jaki przedsiębiorców, zawarte w przesłanych na adres redakcji ankietach. Nagroda ta, jako oparta na opiniach zarówno branży, jak i klientów ma szczególnie duża wagę.
Ranking firm doradztwa podatkowego został natomiast oparty na kryteriach takich jak liczba doradców podatkowych, radców prawnych i adwokatów, obroty uzyskane z doradztwa podatkowego, zakres świadczonych usług a także wskazania i rekomendacje innych firm doradczych oraz przedsiębiorców.
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy uzyskała 68 punktów i w rankingu zajęła trzecie miejsce. Pierwsze dwa miejsca zajęły międzynarodowe firmy doradcze, Deloitte (74 punkty) i Ernst & Young (71 punktów). 
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy została uznana także za czołową firmę doradztwa podatkowego w Polsce przez International Tax Review: World Tax 2007, Practical Law Company, Chambers and Partners. International Tax Review uznał MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy za najlepszą firmę doradczą w zakresie cen transferowych w Polsce.
 

lista aktualności