Kariera

Sprawdź jak może wyglądać Twoja kariera w MDDP. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy więcej

21-06-2007
I ranking firm doradztwa podatkowego Rzeczpospolitej

MDDP zajmuje coraz mocniejszą pozycję na polskim rynku podatkowym – wyniki Rankingu Doradców Podatkowych Rzeczpospolitej
• MDDP MICHALIK DŁUSKA DZIEDZIC I PARTNERZY TO NAJDYNAMICZNIEJ ROZWIJAJĄCA SIĘ FIRMA DORADZTWA PODATKOWEGO
• MDDP MICHALIK DŁUSKA DZIEDZIC I PARTNERZY TO NAJLEPSZA SPÓŁKA DORADZTWA PODATKOWEGO Z POLSKIM KAPITAŁEM
• MDDP MICHALIK DŁUSKA DZIEDZIC I PARTNERZY NR 4 W RANKINGU FIRM DORADZTWA PODATKOWEGO
• TOMASZ MICHALIK NAJLEPSZYM SPECJALISTĄ W ZAKRESIE VAT W POLSCE A MONIKA MARTA DZIEDZIC I PAWEŁ MAZURKIEWICZ NALEŻĄ DO GRONA NAJLEPSZYCH EKSPERTÓW W ZAKRESIE CIT

MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy jest najbardziej dynamicznie rozwijającą się firmą podatkową w Polsce oraz oferuje równie wysoki poziom usług, co firmy Wielkiej Czwórki – wynika z pierwszego rankingu firm doradztwa podatkowego przygotowanego przez dziennik „Rzeczpospolita”. To już kolejny ranking spółek z sektora podatkowego, w którym MDDP zajmuje jedno z czołowych miejsc.

MDDP jest jednocześnie drugą firmą w Polsce pod względem liczby prowadzonych sporów podatkowych i szóstą – po Wielkiej Czwórce i Instytucie Studiów Podatkowych – pod względem liczby zatrudnionych specjalistów. W generalnym zestawieniu MDDP zajęła czwarte miejsce ex aequo z KMPG. Wyprzedziły je tylko pozostałe międzynarodowe korporacje zaliczane do grona tzw. Wielkiej Czwórki – Deloitte, Ernst&Young oraz Pricewaterhouse Coopers.

„Te wyniki wskazują, że mimo, iż MDDP działa na rynku dopiero trzy lata, to już może śmiało rywalizować z dużymi międzynarodowymi firmami działającymi w Polsce. Nasi eksperci mają swoją markę i cieszą się zaufaniem klientów. Teraz także nasi konkurencji docenili nasz szybki rozwój” – powiedział Tomasz Michalik, partner w MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy.

Ranking Rzeczpospolitej to już kolejne zestawienie, w którym MDDP zajmuje wyróżniającą się pozycję. W styczniowym rankingu Gazety Prawnej Tomasz Michalik został najlepszym doradcą w Polsce, a sama firma zajęła trzecie miejsce w rankingu kancelarii i spółek doradztwa podatkowego.

 

lista aktualności