Kariera

Sprawdź jak może wyglądać Twoja kariera w MDDP. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy więcej

MDDP to wiodąca na polskim rynku firma świadcząca profesjonalne usługi doradcze. Oferujemy Klientom pełny zakres specjalistycznych, uzupełniających się usług.

MDDP Doradztwo Podatkowe tworzy zespół ponad 70 ekspertów łączących międzynarodowe doświadczenie i najwyższe standardy z praktyczną wiedzą w zakresie polskich podatków i polskiej rzeczywistości gospodarczej. Od lat zajmują czołowe miejsca w rankingach doradztwa podatkowego.

MDDP Kancelaria Prawna oferuje wszechstronne wsparcie prawne niezbędne do bezpiecznego i efektywnego prowadzenia biznesu. Kluczowe obszary specjalizacji to: obrona w sprawach karnych skarbowych, postępowania sporne, ochrona zdrowia i prawo farmaceutyczne, nieruchomości i inwestycje budowlane oraz ochrona własności intelektualnej.

MDDP Business Consulting oferuje szeroki zakres usług od wypracowywania i wdrażania strategii, przez optymalizację procesów, po wsparcie w redukcji kosztów na poziomie operacyjnym. MDDP Business Consulting wspiera klientów w realizacji projektów na poziomie strategicznym i operacyjnym.

MDDP Outsourcing świadczy usługi w zakresie outsourcingu funkcji księgowych oraz obsługi kadrowo-płacowej. Zapewnia klientom kompleksową obsługę wszelkich procesów księgowych.

MDDP Akademia Biznesu oferuje profesjonalne szkolenia i warsztaty z zakresu podatków, finansów, księgowości oraz systemów kontrolingowych zarządzania przedsiębiorstwem.


MDDP Corporate Finance świadczy kompleksowe usługi w obszarze finansowym poprzez przeprowadzanie badań finansowych due diligence, przygotowanie sprawozdań finansowych na datę zamknięcia transakcji, przygotowanie rekalkulacji cen nabycia, przygotowanie modeli finansowych, analizę procesów funkcjonujących w spółce i udoskonalenie procedur kontroli wewnętrznej.