Kariera

Sprawdź jak może wyglądać Twoja kariera w MDDP. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy więcej

08-04-2015
MDDP partnerem IX Ogólnopolskiej Konferencji Podatkowej „Kierunki Rozwoju Prawa Podatkowego”

11 - 12 kwietnia 2015 roku w Audytorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie odbędzie się IX Ogólnopolska Konferencja Prawa Podatkowego "Kierunki rozwoju prawa podatkowego", organizowana przez Koło Naukowe Prawa Podatkowego TBSP UJ.
Tematem tegorocznej konferencji będą zagadnienia związane z rozwojem prawa podatkowego, w tym dotyczące ewolucji polityki fiskalnej spowodowanej zmieniającymi się warunkami społecznymi i ekonomicznymi oraz celów, do których powinien dążyć rozwój prawa podatkowego w przyszłości.
Wśród zaproszonych prelegentów znajdują się, jak co roku, wybitni przedstawiciele nauki prawa, ale również praktycy, na co dzień zmagający się z zawiłościami polskiego prawa podatkowego. W trakcie Konferencji poruszone zostaną więc zarówno tematy o ściśle naukowym charakterze dotyczące planowanych zmian, jak i praktyczne propozycje modyfikacji niesprawdzających się dotychczas rozwiązań.
Jednym z prelegentów będzie Tomasz Michalik, doradca podatkowy, partner w MDDP, który omówi planowane kierunki zmian Dyrektywy 2006/112 w zakresie opodatkowania podatkiem VAT transakcji międzynarodowych.

 

Szczegółowe informacje dostępne na stronie internetowej:
http://www.podatki.confer.uj.edu.pl/stronaglowna
 

lista aktualności