Kariera

Sprawdź jak może wyglądać Twoja kariera w MDDP. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy więcej

12-05-2016
MDDP partnerem merytorycznym 7. Konferencji Inwestycji Hotelowych

Ponad 150 osób, przedstawicieli branży hotelowej, inwestorów, władz miejskich, finansistów i rynku MICE, spotkało się na organizowanej przez Eurobuild Conferences 7. Konferencji Inwestycji Hotelowych, której partnerem merytorycznym było MDDP.

 

Podczas spotkania rozmawiano m.in. na temat strategii i planowanych kierunków rozwoju hotelarstwa i turystyki w Polsce, finansowania inwestycji i optymalizacji podatkowej oraz rozwoju regionalnego. W gronie prelegentów znaleźli się m.in. zastępca prezydenta m.st. Warszawy Jarosław Tomasz Jóźwiak, prezes firmy Warimpex, Franz Jurkowitsch, wiceprezes Polskiej Organizacji Turystycznej, Bartłomiej Walas, dyrektor sieci Marriott International w Europie Środkowej i Wschodniej, Janusz Mitulski oraz dyrektor ds. rozwoju sieci Intercontinental Hotels Group, Miguel Martins.

 

Justyna Bauta-Szostak, radca prawny, doradca podatkowy i partner w MDDP mówiła nt. efektywności podatkowej w branży hotelowej, m.in. na temat tego jak prawidłowo i korzystnie rozliczyć inwestycje hotelowe i jakie wydatki można zaliczyć do kosztów podatkowych oraz co ważnego dla branży hotelarskiej wynika z najnowszego orzecznictwa?

 

Prezentacja Justyny Bauty-Szostak z wydarzenia dostępna jest na stronie: http://hotels.eurobuildconferences.com/

 

lista aktualności