Kariera

Sprawdź jak może wyglądać Twoja kariera w MDDP. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy więcej

29-03-2018
Aż 3 nominacje MDDP do European Tax Awards

Z ogromną dumą chcielibyśmy poinformować, że MDDP po raz kolejny otrzymało nominacje do prestiżowych nagród European Tax Awards przyznawanych przez International Tax Review. Tym razem zostaliśmy nominowani w aż 3 kategoriach: Poland Firm of the Year, Poland Transfer Pricing Firm of the Year oraz - jako jedyna polska i jedna z trzech europejskich firm - do nagrody  "European Court of Justice Firm of the Year".

"Jesteśmy dumni z tych nominacji i cieszymy się, że nasza praca i nasze przywiązanie do wysokiej jakości świadczonych usług zostały docenione przez rynek"  - powiedział Tomasz Michalik, doradca podatkowy i partner w MDDP

Więcej informacji o nagrodzie i nominacjach:
European Tax Awards to międzynarodowy ranking firm doradztwa podatkowego organizowany przez prestiżowy magazyn International Tax Review w 27 jurysdykcjach europejskich, który ma na celu wyłonienie wiodących międzynarodowych firm podatkowych w regionie EMEA. MDDP w historii czterokrotnie (w 2006, 2008 oraz 2012 i 2013 roku) otrzymywało nagrody International Tax Review dla najlepszej polskiej firmy w zakresie cen transferowych, a 2013 r. w całości należał do nas, bo otrzymaliśmy również tytuł najlepszej firmy podatkowej w Polsce.
http://www.internationaltaxreview.com/Article/3796649/Corporate-Tax/European-Tax-Awards-2018Shortlist.html

lista aktualności