Kariera

Sprawdź jak może wyglądać Twoja kariera w MDDP. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy więcej

13-12-2010
Justyna Bauta – Szostak oraz Bartosz Bogdański otrzymali wyróżnienie w plebiscycie Złote Skrzydła!

Dziennik Gazeta Prawna po raz IV nagrodził młodych autorów książek specjalistycznych.

W plebiscycie Złote Skrzydła oceniano 35 publikacji, które ukazały się w 2009 roku. Justyna Bauta – Szostak oraz Bartosz Bogdańskie otrzymali wyróżnienie w kategorii podatki za książkę „Nieruchomości, sprzedaż, najem, dzierżawa. Skutki w PIT, CIT i VAT”.
Kapituła, złożona z wybitnych specjalistów w zakresie danej dziedziny dokonywała oceny książek biorąc po uwagę jakość merytoryczną publikacji, umiejętność połączenia teorii z praktyką oraz jasność przekazu. Zgłoszeń kandydatów do nagrody mogli dokonywać przedstawiciele wydawnictw, sami autorzy oraz członkowie kapituły. Nagrody przyznano w czterech kategoriach: podatki, zarządzanie, prawo gospodarcze i prawo pracy.

W uzasadnieniu kapituła zaznaczyła, że książka Justyny Bauty – Szostak oraz Bartosza Bogdańskiego omawia wiele praktycznych oraz aktualnych problemów z zakresu prawa podatkowego, dodatkowo napisana jest przystępnym, ale też fachowym językiem. Zdaniem kapituły na szczególną uwagę zasłużyła bibliografia i interesujący zestaw pism urzędów skarbowych.

lista aktualności