MDDP on tour

Niezbędnik CFO. Bezpieczeństwo podatkowe

Warszawa / 16 kwietnia 2024 r.

MDDP | ul. Senatorska 18a, Warszawa

Udział bezpłatny

  • 9:30 – 10:00 | Rejestracja uczestników oraz powitalna kawa

  • 10:00 – 11:00 | Część I

  • 11:00 – 11:15 | Przerwa kawowa

  • 11:15 – 12:15 | Część II

  • 12:15 – 12:30 | Przerwa kawowa

  • 12:30 – 13:00 | Część III

  • Ceny transferowe w orzecznictwie. Przegląd trendów w 2023 r.
  • Obowiązki akcyzowe i możliwość stosowania zwolnienia dla producentów energii elektrycznej z OZE.
  • Celny update – hot tematy związane z importem i eksportem.
  • Cost segregation i podatek od nieruchomości. Potencjalne zmiany od 2025 r. – jak się do nich przygotować?
  • Nowe obowiązki dla podatników CIT: podatek od przerzuconych dochodów i podatek minimalny.
  • Obowiązkowy KSeF – na co zwrócić uwagę przy wdrożeniu?
  • Kadry zarządzającej spółką,
  • Dyrektorów finansowych, managerów ds. podatków, kontrolerów finansowych, głównych księgowych,
  • Osób w działach podatkowych i finansowych zajmujących się m.in. kwestiami z zakresu cen transferowych.
  • Możliwość dyskusji i aktywnego zadawania pytań ekspertom z wieloletnim doświadczeniem w doradztwie podatkowym.
  • Prezentacja ze spotkania dla wszystkich uczestników.
Magdalena Marciniak

Partner | Doradca podatkowy | Szef zespołu cen transferowych
magdalena.marciniak@mddp.pl
+48 665 746 360

Janina Fornalik

Partner | Doradca podatkowy
janina.fornalik@mddp.pl
+48 660 440 141

Marta Klepacz

Partner
marta.klepacz@mddp.pl
+48 533 889 036

Katarzyna Trzaska-Matusiak

Menedżer | Doradca podatkowy
katarzyna.trzaska-matusiak@mddp.pl
+48 510 085 090

Bartosz Doroszuk

Partner | Doradca podatkowy
bartosz.doroszuk@mddp.pl
+48 790 732 266

Agnieszka Kisielewska

Partner | Doradca podatkowy | Szef zespołu celno-akcyzowego
agnieszka.kisielewska@mddp.pl
+48 600 097 363

Rafał Kran

Partner | Doradca podatkowy
rafal.kran@mddp.pl
+48 693 290 919

***

Liczba miejsc jest ograniczona. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń. MDDP Michalik Dłuska Dziedzic zastrzega sobie prawo do selekcji zgłoszeń i odmowy przyjęcia zgłoszenia, szczególnie w przypadku rejestracji osób reprezentujących podmioty prowadzące działalność konkurencyjną.

Paulina Berska

Senior Specialist | BD & Marketing Communication
paulina.berska@mddp.pl
+48 503 976 069