• Umowa o pracę
  • Umowa zlecenie
  • Warszawa

Konsultant/Konsultant w Zespole Podatków Międzynarodowych (Nieruchomości)

TWOJE ZADANIA:

  • Przygotowywanie projektów opinii, raportów, kalkulacji podatkowych
  • Udział w projektach typu przegląd podatkowy, badanie due diligence
  • Analiza podejścia sądów, organów podatkowych oraz doktryny do zagadnień podatkowych
  • Sporządzanie projektów pism procesowych z zakresu prawa podatkowego

JAKIE SĄ NASZE OCZEKIWANIA?

  • Absolwenci studiów prawniczych, ekonomicznych, finansowych lub rachunkowych
  • Mile widziane 2-3 lata doświadczenia w obszarze doradztwa podatkowego lub w finansach/księgowości
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w tym Excela
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Doskonałe umiejętności analityczne
  • Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Umiejętność pracy w zespole i budowania pozytywnych relacji
  • Bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie

CO OFERUJEMY?

  • Wiele atrakcyjnych projektów dla największych polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw oraz możliwość pracy z cenionymi ekspertami
  • Udział w ciekawych projektach, podczas których poznasz cały kontekst pracy, a nie tylko wycinek projektu
  • Regularną i jakościową informację zwrotną
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia lub umowę o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Atmosferę, która sprzyja budowaniu relacji i poszerzaniu kompetencji
  • Wsparcie Buddiego i Opiekuna podczas okresu wdrożenia
  • Szeroką ofertę szkoleń wewnętrznych, zarówno z zakresu merytorycznego (np. Akademii Podatkowej), jak i interpersonalnego. Mamy też bibliotekę, w której znajdziesz wiele ciekawych pozycji do poczytania
  • Nieodpłatne lektoraty z języka angielskiego i niemieckiego w formule online
  • Pakiet benefitów: kartę sportową w Multisport, prywatną opiekę medyczną, opiekę weterynaryjną dla psów i kotów w PETHELP
  • Możliwość uczestniczenia w drużynie biegowej oraz wielu inicjatywach i imprezach integracyjnych
  • Atrakcyjną lokalizację biura – pracujemy w zabytkowym Pałacu Jabłonowskich przy placu Teatralnym

Jeśli zaciekawiła Cię nasza oferta i czujesz, że MDDP to TWOJE MIEJSCE – zapraszamy do nas!

W procesie rekrutacji postępujemy zgodnie z przepisami prawa, dlatego prosimy o przekazywanie danych w zakresie określonym w art. 221 §1 Kodeksu Pracy.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka doradztwa podatkowego S.A., a także podmioty z grupy: MDDP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Finanse i Księgowość sp.k. (00-877 Warszawa, al. „Solidarności171, KRS 0000267836) i MDDP Olkiewicz i Wspólnicy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych sp. k. (00-082 Warszawa, ul. Senatorska 18a, KRS 0000225667; przez okres 3 lat. Rozumiem, że wyrażenie przeze mnie zgody na przekazanie moich danych osobowych jest dobrowolne, jednak jej niewyrażenie uniemożliwia mój udział w procesie rekrutacji.”.

W przypadku, gdyby chcieli Państwo uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka doradztwa podatkowego S.A., a także podmioty z grupy: MDDP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Finanse i Księgowość sp.k. (00-877 Warszawa, al. Solidarności171, KRS 0000267836) i MDDP Olkiewicz i Wspólnicy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych sp. k. (00-082 Warszawa, ul. Senatorska 18a, KRS 0000225667 również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych (przez okres 12 miesięcy od daty złożenia aplikacji).”